Polecane strony | Nowe strony | Regulamin | Dodawanie strony do katalogu

przeszukaj katalog stron

Katalog stron » www.golbalux.pl

domy z drewna

Zobacz etykiety:
domy z drewna

www.golbalux.pl - domy z drewna

"ZAKŁAD DRZEWNY.Firma ""Golbalux"" założona została w 1994 roku przez Państwo Mieczysława i Halinę Golba. Jesteśmy producentem domów z drewna. Wykonujemy kompleksowe usługi budowy domów w stanie surowym, w stanie surowym zamkniętym i pod klucz. W początkowym okresie działalności firma zajmowała się głównie przecieraniem drewna w tarcicę, kantówkę oraz produkcją: elementów meblowych i fryz na potrzeby rynku lokalnego, jak również na eksport do Niemiec, Danii, Belgii, Francji i Włoch. W roku 1998 rozbudowano firmę zakupując: hale produkcyjne, hale tartaków, dwupiętrowy budynek biurowy, stolarnię, wiaty. Wraz z rozwojem firmy rozszerzono asortyment produkcji.Dzięki terminowym realizacjom zamówień zdobyliśmy już grono stałych odbiorców.

Przejdź do strony » www.golbalux.pl

Strona www.golbalux.pl skojarzona z etykietami:
domy z drewna (5)

Kategorie strony w katalogu:
Firmy wg. branż » Budownictwo

Opcje:

aktualizuj wpis | wyróżnij w katalogu

Dla webmastera witryny, podlinkowanie strony:

Link do strony ze znacznikami html:

Dlaczego warto linkować do wpisu dla strony www.golbalux.pl w katalogu stron ? Ponieważ zawiększy moc pozycjonowania wpisu i pozwoli utrzymać go w indeksach wyszukiwarek. Linkowanie jest szczególnie zalecane do wpisów stron dla których nie zostały wykupione punkty podwyższające pozycje, wystarczy link z jakiejś podstrony, blogu etc.

Podobne strony

Podgląd strony głównej www.danwood.pl

Domy z drewna

Firma Budimex Danwood w swej ofercie posiada domy promocyjne, domy parterowe, domy półtorakondygnacyjne, dwukondygnacyjne, domy z drewna, ekskluzywne domy, domy dwurodzinne, wiaty oraz garaże. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej naszej firmy. Życzymy owocnego przeglądania.

Podgląd strony głównej www.domydrewniane.wloclawek.pl

Domy z drewna

Rozległe źródło informacji o budownictwie drewnianym - co to jest budownictwo drewniane i jakie są zalety wykorzystania drewna w elementach konstrukcyjnych, ekologiczne i estetyczne aspekty domów z drewna, technologie używane w budownictwie drewnianym, etapy budowy domu z drewna, rzetelny opis budowania domów z surowców prefabrykowanych, lekkich domów szkieletowych wzorowanych na kanasyjdkim stylu, niemieckim i szwedzkim oraz domów z bali.

Podgląd strony głównej kanadyjskiedomy.pl

Domy z bali i domy z drewna - Zbigniew Szewczyk

Budujemy domy z bali, domy z drewna, karczmy, restauracje, zajazdy, hotele według tradycyjnej technologii na terenie całego kraju. Budujemy w oparciu o projekty zarówno gotowe jak i indywidualne. Oddajemy do użytku domy z bali pod klucz.
W swojej ofercie posiadamy:
- domy z bali całoroczne,
- domy z bali letniskowe,
- dobudowy z bali do istniejących domów,
- obiekty z bali turystyczne i gastronomiczne (hotele, bary i zajazdy),
- schody i balustrady,
- elementy architektury ogrodowej:
domki działkowe z pół-bala, sauny, altany, meble ogrodowe, ozdoby z drewna itp.

Zapraszamy na naszą stronę:

Podgląd strony głównej www.wasco.pl

Domy z drewna - Wasco.pl

Strona prezentuje ofertę firmy Wasco z Powałczyna. Od wielu lat nasze przedsiębiorstwo zajmuje się budową domów z drewna w stylu wiejskim tzw. Chata. W galeri zdjęć dostepne są przykładowe ujęcia konstrukcji. Gwarantujemy bardzo wysoką jakość wykonania, która ceniona jest szczególnie za granicami naszego kraju.

Dysponujemy gotowymi domami modelowymi do obejrzenia w osadzie mazurskiej Powałczyn.

Budujemy:
- domy z bali,
- garaże z drewna,
- dworki

Zapraszamy na naszą stronę www.

Podgląd strony głównej www.domkizdrewna.net.pl

WOJDBUD Domki z drewna

Firma WOJDBUD jest sprawdzonym wykonawcą domków z drewna, domków letniskowych, domków rekreacyjnych, domków całorocznych z wieloletnim doświadczeniem w budownictwie drewnianym. Posiada setki zadowolonych klientów w całej Polsce.

Drewno jest materiałem niezwykle specyficznym, wymaga dużej wiedzy oraz wysokich umiejętności od wykonawcy. Jest również wrażliwe na czynniki pogodowe oraz ingerencję owadów w stanie niezabezpieczonym dlatego też wykonanie domu z drewna należy powierzyć sprawdzonemu i solidnemu wykonawcy. Firma WOJDBUD gwarantuje szybkie fachowe i solidne wykonanie inwestycji.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jest w stanie zapewnić usługi na ...