Polecane strony | Nowe strony | Regulamin | Dodawanie strony do katalogu

przeszukaj katalog stron

Katalog stron » www.grylogiczne.pl

Gry Umysłowe i Logiczne

Zobacz etykiety:
puzzlegry logiczneukryte obiektyboulder dashsupaplexsokobanbejeweled

www.grylogiczne.pl - Gry Umysłowe i Logiczne

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was do naszego fantastycznego serwisu traktującego o grach logicznych. Od dawna, bo od 2004 roku systematycznie umieszczamy w nim opisy najnowszych, najciekawszych i najpopularniejszych gier umysłowych, które kiedykolwiek pojawiły się w sieci. Poza krótkimi, ale za to sensownymi i zwięzłymi opisami staramy się dodawać mnóstwo zrzutów ekranów (sreenshotów), działające linki download, a nawet video (przeważnie trailery z youtube). Każdy zalogowany maniak wysilania swoich szarych komórek może ocenić i skomentować tysiące gier z naszej wielkiej bazy. Możemy się również pochwalić brakiem jakichkolwiek reklam. Dzięki temu przeglądanie naszej strony będzie przyjemne i bezstresowe. Chcielibyśmy podziekować osobom, które już nas odwiedzały oraz zachęcić pozostałych do zajrzenia na nasz serwis.

Przejdź do strony » www.grylogiczne.pl

Strona www.grylogiczne.pl skojarzona z etykietami:
puzzle (6), gry logiczne (4), ukryte obiekty (1), boulder dash (1), supaplex (1), sokoban (1), bejeweled (1)

Kategorie strony w katalogu:
Gry » Komputerowe
Gry » Logiczne
Rozrywka i hobby » Gry

Opcje:

aktualizuj wpis | wyróżnij w katalogu

Dla webmastera witryny, podlinkowanie strony:

Link do strony ze znacznikami html:

Dlaczego warto linkować do wpisu dla strony www.grylogiczne.pl w katalogu stron ? Ponieważ zawiększy moc pozycjonowania wpisu i pozwoli utrzymać go w indeksach wyszukiwarek. Linkowanie jest szczególnie zalecane do wpisów stron dla których nie zostały wykupione punkty podwyższające pozycje, wystarczy link z jakiejś podstrony, blogu etc.

Podobne strony

Podgląd strony głównej www.victorygames.pl

Gry logiczne

victorygames.pl jest vortalem o grach komputerowych freeware i shareware - promujemy mało znane, ale bardzo ciekawe produkcje gier, które z powodzeniem grywalnością mogą konkurować z niejedną grą komercyjną. Szczególnie polecamy dział gry logiczne, gdzie zamieszczamy gry, które w szczególny sposób rozwijają myślenie i inteligencję. Gry podzieliliśmy na interesujące działy - m.in. arkanoid, bijatyki, platformowe, logiczne, przygodowe i zręcznościowe. Każda gra jest dokładnie opisana - opis zawiera także środowisko pracy oraz licencję.

Podgląd strony głównej gry-logiczne.pl

Gry Logiczne

Strona zawiera zbiór najlepszych, darmowych gier logicznych online z całego świata zgromadzonych w jednym miejscu. Znajdziecie u nas bardzo popularne gry z gatunku logiczne takie jak: Gry Kulki, gry zuma, gry mahjong czy gry karciane. Serwis powstał w celu gromadzenia gier logicznych dla osób, którzy lubią ten rodzaj zabawy. Administracja dokłada starań by gry, które są u nas gromadzone spełniały najwyższe kryteria jakości. Zapraszamy wszystkich serdecznie, do odwiedzin i zabawy. Tysiące gier logicznych online czeka na wasze opinie i komentarze..

Podgląd strony głównej wypasgry.pl

Wypasgry.pl - Gry Online!

Codzienna dawka nowych gier! wypas gry, Gry akcji, gry przygodowe, gry logiczne, gry
wyścigowe, gry dla dziewczyn, gry sportowe, gry multiplayer i wiele innych.
Graj w ponad pięć tysięcy gier które są podzielone na osiemnaście kategorii. pobijaj swoje
rekordy. graj ze znajomymi w gry multiplayer zapraszam

Podgląd strony głównej mindfit.pl

gry logiczne

Strona zawiera zbiór specjalnie zaprojektowanych i przygotowanych gier logicznych online przeznaczonych do treningu umysłowego. Wśród nich jest dostępna gra Słowa, dzięki której możliwy jest skuteczny trening zdolności werbalnych. Serwis powstały aby udostępniać gry logiczne bazujące na oryginalnych pomysłach dla osób, które są zainteresowane treningiem umysłowym. Twórcy strony starają się aby gry były o jak najwyższej jakości tak by połączyć korzyść dla zdrowia mózgu z dobrą zabawą. Zapraszamy do odwiedzin i korzystania z serwisu.

Podgląd strony głównej www.fajnagra.pl

Fajna gra-gry bez przemocy

Zapraszamy na stronę WWW.fajnagra.pl, Oferujemy najlepsze gry dla w sieci, dla dzieci w każdym wieku dla chłopców i dziewczyn ,o różnej tematyce .Między innymi puzzle, przebieranki, logiczne, strategiczne, zręcznoścowe, strzelanki i wiele innych. Ich głównym atutem i naszą myślą przewodnią są GRY BEZ PRZEMOCY!!! Do pobrania on-line oraz możliwość zakupu-płatność sms-em.