Polecane strony | Nowe strony | Regulamin | Dodawanie strony do katalogu

przeszukaj katalog stron

Katalog stron » www.chessnet.pl

Szachy

Zobacz etykiety:
gryszachysportgrasłupskchessnet

www.chessnet.pl - Szachy

Oficjalna witryna firmowa Słupskiej Akademii Szachowej. Zapraszamy do wzięcia udziału w odpłatnych szkoleniach z zakresu gry w szachy. Zapewniamy profesjonalne i indywidualne podejście. Organizujemy także turnieje szachowe, symultany, kursy. Współpracujemy z wieloma szkołami w Słupsku. Przy większym zakupie istnieje możliwość negocjacji cen.

Przejdź do strony » www.chessnet.pl

Strona www.chessnet.pl skojarzona z etykietami:
gry (42), szachy (5), sport (5), gra (6), słupsk (3), chessnet (2)

Kategorie strony w katalogu:
Sport » Gry sportowe
Firmy wg. branż » Kursy i szkolenia
Firmy wg. branż » Rozrywka i hobby

Opcje:

aktualizuj wpis | wyróżnij w katalogu

Dla webmastera witryny, podlinkowanie strony:

Link do strony ze znacznikami html:

Dlaczego warto linkować do wpisu dla strony www.chessnet.pl w katalogu stron ? Ponieważ zawiększy moc pozycjonowania wpisu i pozwoli utrzymać go w indeksach wyszukiwarek. Linkowanie jest szczególnie zalecane do wpisów stron dla których nie zostały wykupione punkty podwyższające pozycje, wystarczy link z jakiejś podstrony, blogu etc.

Podobne strony

Podgląd strony głównej forum.chessnet.pl

Forum szachowe

Forum o tematyce szachowej. Zapraszam wszystkich pasjonatów gry w szachy. Prezentujemy bieżące wydarzenie ze świata szachowego, analizujemy partie, publikujemy zadania, prowadzimy ciekawe dyskusje na różne pokrewne tematy. Zarejestrowani użytkownicy mogą liczyć na dodatkowe bonusy oraz dostęp do unikalnych materiałów teoretycznych. Dużo miejsca poświęcamy omawianiu najnowszych silników szachowych, programów do obsługi baz partii oraz zagadnień związanych z grą online. Dyskusje moderują doświadczeni zawodnicy, sędziowie szachowi oraz trenerzy.

Podgląd strony głównej www.tylkoprogramy.pl

Darmowe programy

Przez ostatnie pięć lat uzbierało się w serwisie Tylko Darmowe Programy sporo ciekawy i bezpłatnych aplikacji, jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie tu dla siebie jakieś fajne programy i będzie do nas powracał. Serwis skupia swoją uwagę przede wszystkim na programach, które mają ugruntowaną pozycję, sprawdziły się i przez wielu użytkowników otrzymały pochlebne opinie. U nas znajdziesz programy do tworzenia animowanych gifów, zaawansowane aplikacje do grafiki 3D, pakiety narzędzie przydatnych w pracach biurowych czy proste programy wspierające naukę języków obcych.

Podgląd strony głównej katalog.chessnet.pl

Katalog Stron Szachowych

Katalog Stron Szachowych zaprasza do dodawania własnych witryn o tematyce szachowej do bazy katalogu. Strony będą dodane po akceptacji moderatora. Oczekujemy wpisów unikalnych, bezbłędnych oraz oddających treść witryny. Dodanie wpisu jest zupełnie darmowe, nie oczekujemy nawet linków zwrotnych, są one jednak mile widziane. Ponieważ katalog będzie utrzymywany kilka lat, prosimy o podlinkowanie strony głównej serwisu. Przed dodaniem strony prosimy o zapoznanie się z krótkim regulaminem. Pragniemy, aby katalog był bogatą bazą polskich stron szachowych.

Podgląd strony głównej www.programopedia.pl

Oprogramowanie graficzne

W witrynie Programopedia.pl są aplikacje, które można wykorzystać zarówno do rozrywki jak i pracy biurowej. Na stronie znajdziesz programy podzielone w przejrzysty sposób na kategorie. Każde oprogramowanie zostało wzbogacone o opisy mówiący do czego dany program można użyć. Wybrane kategorie warte odwiedzenia: programy dla dzieci, gry w szachy, przeglądarki internetowe, edytory wideo. Każdy program zamieszczony w serwisie można ocenić w skali od 1 do 5, a także jeśli są jakieś problemy z pobraniem zgłosić to poprzez wciśnięcie odpowiedniego linka. Zapraszamy do odwiedzin, i pobierania nowych programów.

Podgląd strony głównej www.agburek.pl

Andrzej Stanisław Gburek

Biografia toruńskiego szachisty, Prezesa Okręgowego Związku Szachowego, działacza czerwonokrzyskiego oraz popularyzatora turystyki rowerowej Andrzeja GBUREK.

Na łamach strony znajdują się informacje dotyczące szachów ( ważniejsze osiągnięcia, artykuły prasowe, galeria zdjęć, artykuły prasowe, autorytety szachowe - w zakładce ciekawostki), działalności w ruchu czerwonokrzyskim (wywiad, otrzymane odznaczenia, informacje na temat czy charakter masz we krwi?), popularyzacji turystyki rowerowej (szlaki rowerowe, podstawowe informacje dotyczące bezpiecznego uprawiania turystyki rowerowej), doradztwa w zakresie bhp,

ppoż. oraz ochrony środowiska. Specjalna ...